10:00
SOBOTA 3. 6.

Festival sladkostí a zmrzliny

  10:00 - 18:00
  NC Géčko

Doplňující informace

Mlsání. Dobrůtky. Sladkosti. Dezerty. A spousta dalších laskomin k tomu! Letos poprvé přijíždí Festival sladkostí a zmrzliny do Géčka.

V sobotu 3. 6. 2023 bude prostranství před centrem patřit cukrárnám, pekárnám, palačinkárnám, kavárnám a mnohým dalším stánkům se sladkou nabídkou.

Ochutnat bude možné od těchto cukráren, pekáren a kaváren: Nos Macarons Boutique, Makronky Malý princ, Le waff, Máslové sušenky, Nejen RAW zákusky, Palačinkový stánek, GULE food truck, Krkonošské bobky, La Familia Anastasia Kornishina, JUICEE, Kunětická zmrzka, Ice’n’Go, Kaznějovské zmrzlinářství, Royal Rolls, Rolovaná zmrzlina, Točená Tatra, Hollandia, Kerská limonáda, vína Gorghi Tondi, Pepe Coffee, Babiččiny sirupy, Chilli táta, rolovanou zmrzlinu a nanuky od Petra Mašáta nebo Marmelády z Ráje.

Čeká nás prodej produktů, soutěž o nejlepší zmrzlinu festivalu, Dětský den s Pepou Maxou – loutkové představení, kouzelník, skákací hrady, vystoupení děti na trampolínkách, mažoretky, malování na obličej, pletení copánků a další program pro celou rodinu.